![](/_nw/0/76151224.jpg) Колектив ЗОШ №23 з задоволенням проводить свій вільний час в подорожах. Нещодавно ми насолоджувалися дикою природою, свіжим повітрям в дивовижному місці Вілкове, яке називають Українська Венеція.
|
![](/_nw/0/61077124.jpg) Обговорюємо на засіданні профкому ЗДО № 79 м.Миколаєва планові і поточні питання. На початку навчального року розглядаємо порядок організації профспілкового контролю за виконанням комплексних заходів з охорони праці та протиепідемічних заходів в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби відповідно до Постанови МОЗ №10 від 6 вересня 2021 року.
|
![](/_nw/0/31887063.jpg) В ДНЗ 1 відбулися профспілкові збори, на яких обговорили важливі планові питання, зокрема "Правила внутрішнього трудового розпорядку".
|
![](/_nw/0/52904285.jpg) Колектив ДНЗ 52 гарно провів святкові вихідні у передмісті
графа Трубецького,що знаходиться біля Нової Каховки. Цікавою була
екскурсія по садибі, по винних погребам .
|
![](/_nw/0/84005044.jpg) Вчителі школи № 7 відзначили День вчителя, відвідавши унікальну пам’ятку, відому під назвою "Садиба Трубецького. Це місце для нас, бо ми любимо поєднувати дослідження історії та неймовірної природи Таврії. Незабутні враження!
|
Неймовірна подорож в приховані глибини океану разом з дельфінами,
видовищна шоу-програма, чудові номери, неперевершені морські артисти
чекали колектив ЗОШ №60 в Одеському дельфінарію НЕМО.
|
![](/_nw/0/99972720.jpg) Гостинно зустрів колектив ЗОШ 64 м.Кропивницький. А потім мандрівники з
задоволенням дегустували сири на сироварні "Лісова коза".
|
![](/_nw/0/01073282.jpg) Гостинно відчинив двері для колективу БТДЮ Інгульського району комплекс - кінний клуб «Grand Prix» в Херсонській області для приємного відпочинку напередодні професійного свята – Дня працівників освіти.
|
![](/_nw/0/68352847.jpg) В чудовому настрої зустріли професійне свято – День працівників освіти разом, в дружніх колективах освітяни Миколаєва!
|
![](/_nw/0/51922098.jpg) Романтичний відпочинок в оточенні виноградників, з неймовірним видом на Дніпро обрав профком ЗДО № 64 м.Миколаєва для поїздки вихідного дня в шато і садибу Трубецького,в край чарівної краси природи та історичних будівель.
|
|